Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13881 (4915439)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Звертаємо Вашу увагу на жахливу ситуацію з вивізом ТПВ за адресою м. Київ, пр- т Перемоги,136. В листопаді 2017р. я вже зверталась з цією проблемою. На протязі місяця сміття вивозилося, навіть огородили сміттєві контейнери. А потім все стало як і було. На фото все видно. Фото зроблено 16.04.2018 Я цією дорогою хожу кожного дня на роботу і така ситуація постійно. Зверніть , будь-ласка, на це увагу і прийміть невідкладні заходи по усуненню цієї проблеми.