Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13903 (4915633)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 302 [Бойко Ірина Володимирівна]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

6 Квітня 2018 мною подана Скарга, яка Вами зареєстрована за №С-12585 у якій говориться: «Біля якого іще будинку на районі стоїть контейнер для сміття іншого будинку?» На що перший заступник директора Мнацаканян Л.А.: «Повідомляємо, що контейнери для збору побутового сміття встановлені біля виносних сміттєзбірників згідно проекту забудови, які знаходяться на значній відстані від житлових будинків.» Але самого проекту ця особа нам не показує. Далі. Так називні сміття збірники фактично стали розсадником шкодливих бактерій, площадка не відповідає ДБН та санітарним нормам. Сміттєві баки не піддаються дезінфекції. Площадки не відгороджені, не облаштовані сточним прийомником, площадки на 20 см. Над землею. Також звертаю увагу, що сміттєвий бак, у який зносять сміття з будинку Мілютенко,23-А, встановлений на нашій території.