Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13910 (4915682)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю [Кузьменко Володимир Володимирович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день!
За адресою м. Київ, вулиця Трахтемирівська 131 (колишня Трахтемирівська 3) ведеться незаконне будівництво другого житлового будинку, про що слічим відділом Голосіївського управління поліциї відкрито кримінальне провадження по факту самоправства. Забудовником за час будівництва пошкоджені проїжджі частини вулиць Трахтемирівська від Ягідної до рогу з Учбовим провулком і далі. Частина проїзджої частини Трахтемирівської зсунулась к викопаний незаконно котлован, асфальтове покриття, не передбачало таких навантажень від важкої будівельнотехніки-розчавлене, порушено відведення дощової та талої води-тепер вона з Ягідної звертає на Трахтемирівську і повертає на Учбовий провулок, звіки стікає, розмиваючи кручу в озеро Бобровське. А ні Учбовий провулок, а ні злив такої кількості води по схилам кручі не витримує такої кількості води. За державні кошти вже проводилиь роботи по укріпленю схилів кручі в районі будинку 7 по Учбовому провулку. Вулиці в місті будівництва не прибираються а ні від снігу взимку, а ні від будівельного сміття влітку. Будівельні матеріали зберігаються частково на проїзджих частинах вулиць. Благоустрій введеного в єксплуатацію одного будинку не виконується, водовідведення не організовано. Прошу Вас пр ийняти міри до власника будинку гр. Зіневича О.М для приведення прилеглих вулиць згідно з вимогами до благоустрою міських вулиць, ремонту покриття проїзджиї частин та віднослення спрямування дощової та талої води з вул. Ягідної повз вулицю Трахтемирівську та Учбовий провулок.