Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-4648 (4916007)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 102 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день,

Звертаюсь до вас з пропозицією удосконалення безпеки на вулиці Антоновича, біля будинку 4/6.

Антоновича 4/6 знаходиться у самому центрі міста, біла парку Шевченка. У дворі знаходиться школа #87 поглибленого вивчення української мови та літератури. Але ні санітарна безпека ні фізична не забезпечені належним чином ні мешканцям будинку ані школярам.

Арка через яку кожного дня проходять десятки школярів заставлена старими сміттєві баками, які протикають. Запах від них жахливий, та з потеплінням буде повна катастрофа. - ПРОПОЗИЦІЯ замінити баки на нові з кришкою, частіше забирати сміття, або перенести баки у інше місце.

Фото додаються.

З повагою
Ірина Ніколекно