Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13939 (4916034)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Деснянська РДА) [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Відповідно до Розпорядження від 30.04.2010 року № 350 Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації «Про переведення кімнат № 11 комунальної квартири № 1 в будинку № 12-б по пр. Лісовому у житлову кімнату» Адміністрація звернулася до Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна щоб зареєстрували кімнату № 11, як житлову.
В даний час Деснянська адміністрація умисно перешкоджає виключно та вибірково окремим мешканцям зазначеного будинку по пр-ту Лісовий, 12-б переведення із нежитлових приміщень в житлові, в чому вбачається корупційна складова.
На підставі викладеного, ст. 3,4,5, 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»,
ПРОСИМО :
1. Повідомити чи надавався дозвіл власниками квартир та співвласниками усього будинку по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва дозвіл на переведення приміщення загального користування в житлове. Вразі позитивної відповіді надати належним чином завірені відповідні дозволи від кожного власника (співвласника) на таку дію.
2. Чи пропонувалася зазначена кімната № 11 в житловому будинку по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва переведена із нежитлової в житлову громадянам, які стоять на квартирному обліку і в тому потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи, які проживають у будинку по пр-ту Лісовий, 12-б (надалі – Пропозиція) ? Вразі позитивної відповіді надати належним чином завірені копії письмових пропозицій громадянам, які стоять на квартирному обліку і в тому потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи які проживають у будинку по пр-ту Лісовий, 12-б у володіння кімнати № 11 та копії належним чином завірених письмових відмов зазначених категорій громадян від Пропозиції .