Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-4649 (4916039)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день,

Пишу до вас з пропозицією покращення безпеки на вулиці Антоновича, біля будинку 4/6.

Антоновича 4/6 знаходиться у самому центрі міста, біла парку Шевченка. У дворі знаходиться школа #87 поглибленого вивчення української мови та літератури. Але ні санітарна безпека ні фізична не забезпечені належним чином ні мешканцям будинку ані школярам.

Машини паркуються прямо біля під’їзду#1 будинку, який знаходиться біля арки, яка веде до школи - ПРОПОЗИЦІЯ поставити цементні перешкоди, як біля інших будинків на вулиці - фото додається. Це зупинить проїзд машин по тротуару та спонукатиме водіїв дотримуватись правил паркування згідно встановленого знаку - паркування вздовж дороги.

Дякую заздалегідь.

з повагою,
ірина ніколенко