Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-7034 (4916059)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт тротуарної плитки (брущатки)
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [Наконечний Михайло Васильович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

До КО ”Київзеленбуд”

У парку ”Веселка”, який знаходиться на розі вул. Салютної та вул. Ак. Туполева, на пішохідній доріжці, яка веде до центру парку (центрального кола), провалилася тротуарна плитка та бордюрний камінь (див. фотознімки).

Доріжка укладалась менше ніш півроку тому, тож дуже сумнівно, що ”подушка” під укладання плитки на цій ділянці була підготовлена належним чином.

Прошу зобов’язати виконавця робіт з укладання плитки привести пішохідну доріжку та бордюрний камінь до належного стану.

До звернення додається 3 (три) фотознімки та схема розташування провалля.