Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-4725 (4916062)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Управління будівництва [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня. 14 липня 2016 року Київрада прийняла ДПТ у межах Русанівського каналу, пр. Броварський, пр. Воз’єднання, залізниці у Дніпровському р-ні м. Києва. Почалась і триває активна забудова ділянки колишнього заводу Галактон (вул. Сверстюка 4) ТОВ «СІА» та ТОВ «Моноліт-Будсервіс» згідно дозволу на будівельні роботи № ІУ 113172091629 та № ІУ 123172441413.
Мешканців Лівобережного масиву, де проводиться це маштабне будівництво дуже хвилює безвідповідальне ставлення забудовника Столиця груп (ТОВ СІА) до забезпечення місць на масиві для постійного зберігання автотранспорту для майбутніх мешканців новобудов. Столиця груп і її підрядні організації названі вище створюють умови для транспортного колапсу на транзитному масиві. Так побудовані ними раніше багатоквартирні будинки по Туманяна 3 і Туманяна 1а не мають Зовсім місць для зберігання автотранспорту, лише гостьові майданчики на 25 та 15 місць відповідно і це на більш як 500 квартир. Автотранспорт цих будинків вже зайняв прилеглі провулки, тротуари і проїздну частину вул. Туманяна, значно ускладнивши проїзд.
Маштабне будівництво на місці заводу Галактон, так званий ЖК Галактика, передбачає 2500 нових квартир та будівництво паркінгу лише на 500 машиномісць. Тобто ще приблизно 2000 автомобілів нових мешканців ще більш займуть тротуари, проїздну частину вулиць і провулки.
Прошу державні органи, що відповідні за недопущення погіршення інфраструктури і комфорту проживання киян, негайно втрутитись і недопустити ті проблеми, що вже зараз очевидні. Прошу створити комісію від КМДА та Київради для вивчення цієї проблеми на Лівобережному масиві, її розв’язання, з залученням та зобов’язанням забудовника по Сверстюка 4, поки йде будівництво, вирішити питання забезпечення на 100 відсотків місцями для постійного зберігання автомобілів мешканців Туманяна 3, 1а, та майбутнього ЖК Галактика. Маю надію на швидке реагування міської адміністрації. З повагою, Ремпінський Ярослав Олександрович.