Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-13944 (4916066)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ПАТ ”Київенерго” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:4 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Після ремонту труб біля будинку 5е на проспекті Бажана було пошкоджено пішохідну доріжку.
Тепер місце ремонту просто засипане гравієм по всій ширині доріжки вздовж 3 метрів.
По доріжці тепер важко пересуватись не пошкодивши взуття, а також рухатись з дитячими візками або валізами.
Прошу відновити асфальтне покриття на цій ділянці.
Дякую