Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-4091 (4916123)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність каналізаційних люків та решіток на проїжджих частинах
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:28 Квітня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Адреса приблизна - вул. Олегівська, між 1 та 3 номером - на повороті на вулицю Мирну (на пустир з грунтовою доріжкою до вул. Лук’янівської) на самому повороті вже майже рік відсутній каналізаційний люк, який періодично затикають або гілками або старими автопокришками.

Посилання на гугл-мапу -
https://goo.gl/maps/eXUojFL5anQ2

Прошу вжити заходів.