Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8047 (4916254)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ПАТ ”Київенерго” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:10 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Протягом минулого року по вулиці Т.Шевченка (Жуляни) на ділянці від будику №78 до будинку №164 (приблизно) були виконані роботи по санації мережі водопостачання.
На даний час асфальтобетонне покриття проїзжої частини по вулиці Т. Шевченка (Жуляни) на вищезазначеній ділянці знаходиться у повністю непридатному стані і потребує капітального ремонту.
Прошу вжити заходів по відновленню асфальтобетонного покриття вулиці та повідомити на яку дату запланований початок робіт.