Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-3922 (4916305)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД - 412 [Прогонюк С.Т.]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня! Мною, 12.04.2018 року, було надіслане звернення до ”диспечерської служби Дніпровського району” за номером телефону (044)290-99-77, з повідомленням що відсутнє електропостачання до конс’єржної в моєму будинку у під’їзді #2. Номер звернення 4067212. Знаю, що приходив електрик з ЖЕКу, і щось робив. Але постачання електроструму в конс’єржній так і НЕ ВІДНОВИЛАСЯ! А заявка була ”закрита” зі статусом ”ВИКОНАНА”! Розберіться будь ласка у цієй не приємній ситуації! Чому представники ЖЕКу обманюють мешканців нашого будинку?