Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23102 (4916495)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Освітлення підземних переходів
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий день. Я вже неодноразово залишала на 1551 звернення і скарги по даному питанню. Цитую:
”В переході з Центрального ЖД Вокзалу до вулиць Георгія Кирпи та Василя Липківського постійно немає освітлення. Перехід складається з двох частин - половина з торговими точками (там світло є завжди ) і половина довга глуха ”труба” де постійно настільки темно,що люди весь час наштовхуються один на одного. Не горить жодна лампочка.”


Нагадую, що згідно ДСТУ 3587-97 рівень освітлення підземних пішоходних переходів має бути не менше ніж 40 лк.

На початку зими освітлення в переході було поновлене і протрималось всю зиму. Зараз уже як мінімум місяць освітлення знову немає. Ледь жевріє одна лампочка в кінці тунелю.
Прошу налагодити освітлення переходу.