Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-3923 (4916536)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу звільнити тротуар від смітників, це порушення правил благоустрою м.Києва