Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23118 (4916615)
Зареєстровано:16 Квітня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Київтеплоенерго” []
Дата контролю:1 Травня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

На момент обстеження 19.09.14р. виявлено, що при проведенні робіт по підключенню тепломережі до новобудови на прибудинковій території житлового будинку №10/19 по вул. Лебедєва було пошкоджено газон, зсунуті елементи дитячого майданчика та викорчувано два фруктових дерева шовковиці.
Після завершення планових робіт СТ «Інбуд» буде вирішуватись питання відновлення благоустрою на прибудинковій території житлового будинку №10/19 по вул. Лебедєва. И ЧТО БЫЛО СДЕЛАНО? НИЧЕГО !!!! ГДЕ ВАШИ ОБЕЩАНИЯ ???