Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-3930 (4916821)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Навколишня територія не прибрана. Гори мусора, сміття, гілок прямо на тротуарі та проїжджій частині. Не прибирали ні взимку ні навесні. Хто відповідає за цю територію?