Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23147 (4916830)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ЖЕД - 407 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:20 Квітня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Почему не работает подземный мусорный бак напротив жилого дома по ул.Миколайчука, 15? Когда его демонтируют? Спасибо