Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-14009 (4916887)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На тротуарі, вздовж Чоколівського бульвару, неподалік автобусної зупинки вул. Пітерська стоїть декілька покинутих авто, які вже вросли в асфальт. Дані транспортні засоби перешкоджають вільному пересуванню пішоходів, руйнують асфальтне покриття тротуару та збирають велику кількість бруду та сміття оскільки заважають прибирати.
Крім того деякі з покинутих авто стоять без державних реєстраційних знаків.
Прохання звільнити пішохідний тротуар та узбіччя однієї з основних транспортних артерій міста від покинутих транспортних засобів.