Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-14011 (4916890)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:ГЛ ”Несанкціонована торгівля”
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Мало того, що підземний перехід на площі Космонавтів практично не прохідний для пішоходів через розставлені торгові лавки на більшу частину переходу так він ще й перетворився на сміттєзвалище. Прошу зробити наступне.
1. Прибрати сміття у вказвнлму переході.
2. З метою недопущення появи сміття під ногами втановити сміттєві урни (з метою забезпечення безпеки перехожех бажано прозорі - корзинного типу чи іншого виду на розсуд відповідальних осіб).
3. Навести лад зі стихійною торгівлею в підземних переходах.