Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11603 (4916927)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Ремонт або демонтаж огородження зеленої зони
Відповідальний:ЖЕД - 504 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Я обращалась по поводу ямы, вырытой Киевэенерго еще в декабре 2017 г. под моим окном. (жалоба М-1663) Яма зарыта была через больше, чем 2 недели после устранения аварии. Кусок забора так и не приварен на место. Мне ответили на жалобу М-1663 полную хрень по поводу ремонта дороги, а именно покрытия дороги асфальтом.
Цитирую:

”відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 «Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів» ремонт дорожнього покриття із застосуванням гарячої або холодної асфальтобетонної суміші, а також з щебеневих (гравійних) матеріалів, оброблених органічними в’яжучими матеріалами виконують у суху погоду навесні і влітку, коли температура повітря не нижче ніж плюс 5 град.C, а восени не нижче ніж плюс 10 град.C.”.

При чем тут ремонт дорожнього покриття????Я просила приварить кусок забора, температура стоит плюсовая, снега нет, льда нет. Такое впечатление, что ответчик пишет письма, не приходя в сознание, а руководство как баран подписывает ответы не глядя. Вопрос не решен - буду писать в Администрацию Президента. Под моими окнами теперь протоптана дорога для кормушки кошек и машины заезжают под окна плюс выкорчевано последнее дерево и наверх выворочены крупные булыжники. Одним словом - целина.