Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11604 (4916934)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Претензії та зауваження до майстрів
Відповідальний:ВОП ”Сирець” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Ще одне правопорушення комунальників

Шістнадцятого квітня поточного року на моїх сусідів по нашому будинку був здійснений психологічний тиск. А саме: їм телефонувала представниця місцевих комунальників, яка представилася майстром ЖЕКу, та образами і погрозами (зокрема погрозою забрати нашу урну біля будинку) фактично вимагала від наших сусідів з квартири №63 припинити скарги на НЕприбирання прибудинкової території. Рахуючи з 2016 року, це вже далеко не перші проблеми з Керуючою компанією Шевченківського району та її підрядниками, а також це не перший психологічний тиск на мешканців нашого будинку. Нагадаю, в минулому я скаржився на психологічний тиск на мене з боку комунальника, а також на хронічно умисне невиконання обов’язків місцевими комунальниками.

Скарги сусідів до 1551, після яких почав здійснюватися психологічний тиск: П-11909 від 13 квітня та П-11971 від 14 квітня. Деталі ситуації можна взнати у заявників. Скарги НЕ виконані.

Від імені групи мешканців будинку вимагаю: а) припинити психологічний тиск; б) проконтролювати нормальне і регулярне прибирання будинку та прибудинкової території; в) ЗДІЙСНИТИ перерахунок за місяці неналежного виконання обов’язків комунальниками та відшкодувати цю суму будинку; г) розібратися, нарешті, з правопорушниками.

У наших сусідів з квартири №63 чудова репутація - репутація нормальних людей, які відгукуються на проблеми будинку. Ми, їх сусіди, готові офіційно це підтвердити.