Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23174 (4917010)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня! На дорозі по вул. Прорізній абсолютно зтерлася дорожня розмітка, особливо на пішохідному переході навпроти школи, що створює небезпеку руху пішоходів, особливо дітей, що йдуть до школи самостійно! Водії знаків не помічають, а розмітка відсутня. Необхідно терміново відновити розмітку. Дякую!