Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-5976 (4917122)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Санітарний стан балансових підземних пішохідних переходів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрый день! Требую убрать мусор в переходе на улице Вузовской, пересечение с пр. В.Лобановского. Хожу здесь с коляской по грязи. Переход около ресторана Мураками.