Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10364 (4917247)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прибудинкова територія на вул. Новоукраїнській, 26 постійно перебува у вкрай занедбаному стані. Просимо дати доручення відповідним службам прибрати прибудинкову територію від сміттєвих звалищ. Фото від 17.04.2018 додається.