Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23213 (4917277)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Після залишення ряду звернень, щодо незадовільного розташування сміттевих баків біля будинку 16 по вул. Волгоградській в м. Києві. Можливо зробити висновок, що посадовим особам байдуже де знаходяться контейнери. А іхня відписка навіть не містить вибачень.
Мені шкода що Ви не здатні вирішити цю проблему бо ви нездібні.
Цей контейнер стояв завжди при вїзді в прибудинкову територію будинку 16...