Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10400 (4917742)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Спалювання сміття (листя, гілок, відходів, тощо)
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

В Киеве запрещено сжигать листья и траву. На основании каких разрешений это происходит по адресу Шумского, 3А рядом с рестораном Колыба. Просьба установить нарушителя существующих норм уборки улицы и предотвратить дальнейшее сжигания мусора посреди многолюдного микрорайона Березняки. Спасибо.