Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11656 (4917757)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня, біля нашого будинку по вулиці Салютна 6 величезна діра в асфальті.Раніше ніхто не звертав уваги, але тепер по вул.Салютна зробили односторонній рух-тому єдиний варіант виїхати з прибудинкової території по дорозі через цю яму(фото прикріпляю). Інколи хтось з ”розумників” засипає яму камінцями-в результаті пробиті шини в авто , грижі на шині, так як обїхати яму нереально.
Недавно біля будинку №8 у дворі стелили новий асфальт, мабуть щоб засипати цю яму що знаходиться поруч-матеріалу нажаль не вистачило...
Всі мешканці нашого будинку та будинку №4а які також виїжджають цією дорогою будуть дуже вдячні за проведення ремонтних робіт.