Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11662 (4917792)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відомчі організації, ОСББ, ЖБК, тощо [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

ЖЕК, що обслуговує будинки 6а розташований по вулиці Богатирській не виконує свої обов’язки по утриманню будинку та прибудинкової території. Сміття вивозиться дуже рідко, що призводить до його накопичення великими кутами біля сміттєвих баків (фото додається). В зимовий період сніг прибирався тільки після скарг громадян. Прибирання на поверхах не регулярне. Освітлення на загальних балконах відсутнє. Сходові клітини майже не прибирають м’язів та не освітлюють сягає. Зато тариф з 1 квітня піднято майже в два рази. Про підняття тарифів мешканці не були повідомлені завчасно. Прошу посприяти покращенню роботи ЖЕКу та зменшити тариф.