Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8134 (4918013)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:23 Квітня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Добрый день!
У дома в районе Проспекта Николая бажана 8б, ЗА пределами придомовой территории сформировалась стихийная свалка, фото прилагаю и

прошу ее убрать

Спасибо