Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23318 (4918049)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
Це вже крик душі про допомогу!!! Сьогодні вранці сталось ДТП на бульварі Дружби Народів біля зупинки по вул. Чеській в сторону центра. На всій ділянці вище названого бульвару не має огороджень вздовж тротуарів по обидва боки! Там страшно йти! машини не їздять, а літають на шаленій швидкості. Я щодня відводжу і забираю дитину з садочку цією дорогою..... і якби там були люди (на місці ДТП) повторилося б Харківське ЧП!
Скільки можна? Поставте огорожі! Страшно йти по вулиці. Раніше ми обходили через пустирь , що розташований був на перетині Чеської і Д.Народів, а вже багато років там обгородили забором і намагаються щось будувати.... обійти цей страшний шматок дороги не можливо
.