Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-6038 (4918093)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Проведення модернізації/заміни ліфту
Відповідальний:ЖЕД - 6 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

тип питання ІНШІ ТЕХНІЧНІ НЕДОЛІКИ СТАНУ ЛІФТА!!!!!!
ЛІФТ ГРИМИТЬ, працює несправно.


В будинку № 10 на вул. Миколи Ушакова, в 4-му під”їзді ліфт знаходить в жахливому технічному стані. Мешканці під”їзду з 22 січня 2018 року подають заявку на центральну диспетчерську службу району за номером №3802104 про металевий скрежіт та шатання ліфта під час ізди, про його некоректну роботу за застрягання між поверхами на деякий час, але все, що роблять механіки та обслуговуюча організація, це просто переносять термін виконання.

Прошу провести технічний огляд ліфта, змазати напрвляючі кабіни та противаги, при необхідності замінити зношені запчастини та привести ліфт до відповідного технічного стану.


Також прошу надати комію журналу технічного огляду ліфта в якому чітко видно коли було проведено останній місячний та квартальний ремонт. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В-5465 НЕ ВИКОНАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВАША ВІДПОВІДЬ НА ЗВЕРНЕННЯ : ІНФОРМУЄМО, ЩО ЗА ДОВГИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ З 1976 РОКУ ЛІФТ ПОТРЕБУЄ ЗАМІНІ(МОДЕРНІЗАЦІЇ) ФАХІВЦЯМИ ЖЕД-6 ВИКОНАНО ПРИБИРАННЯ У ЛІФТІ.

ЛІФТ 1976 року, якого 1976 ви знущеєтесь??????? Ліфт було замінено на новий, виробницта ТДВ ”Укрліфтсервіс”. ПРОВЕДІТЬ НАРЕШТІ ЗМАЩЕННЯ НАПРАВЛЯЮЧИХ КАБІНИ ТА ПРОТИВАГИ ТА ЗАМІНІТЬ ВКЛАДНІ КАБІНИ. ПРОВЕДІТЬ КВАРТАЛЬНИЙ ОГЛЯД ТА РЕМОНТ ЛІФТА!!!!!!!!