Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-7112 (4918097)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу полагодити тротуар вздовж вулиць Максимовича та Вільямса, по якому неможливо ходити вже декілька років. Був пошкоджений в наслідок ремонту дороги більше 2х років тому. Прошу також прибрати пісок з узбіч.