Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10424 (4918110)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Почему ночью не работают фонари возле дома пр. Павла Тычины 13, второе и первое парадное?