Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-5414 (4918179)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:Район теплових мереж ”Нивки” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Проблема - відсутність гарячого водопостачання. Дана проблема не пов’язана із щорічним випробуванням тепломереж!
Вже практично тиждень, з четверга (12.04.2018) у мене в помешканні відсітня гаряча вода, а із крана гарячої іде холодна вода. У субботу (14.04.2018) ближче до вечора вода в ”гарячому” крані тимчасово йшла трохи тепла, але згодом знову пішла холодна.
На мое звернення з вищезазначеного питання до ЖЕК КП Сирець №4077700 від 16.04.2018, мені сьогодня повідомили, що оскільки проблема стосується всього житлового будинку і вирішити вони її не можуть, то мою заявку закрили, як виконану. Це як наразі можна зрозуміти??? Тобто, я плачу як за гарячу воду щомісячно, а мені подають холодну замість гарячої та ще й нахабно відносяться до звернення? Так за що я повинна платити? За хамство по відношенню до себе?
Оскільки я не маю наміру платити гроші за ”повітря”, я вимагаю комісійного обстеження помешкання та документальної фіксації відсутності (або недогріву) гарячої води, про що залишила сьогодня ще одну завку за №4082606 ЖЕК КП Сирець.
Відповідно до Цивільного кодексу України, зобов’язання повинні виконуватись належним чином. Я сплачую за послуги та потребую належного виконання (надання) послуг.
Окрім цього, у дворі (прибудинкова територія) житлового дому по вул. Олени Теліги, 31/1 практично відсутнє асфальтове покриття - глибокі ями, діаметром від декількох сантиметрів до декількох метрів покривають всю прибудинкову територію! Ще взимку комунальні служби перед вхідними дверима поламали асфальт, щось розрили, потім закидали піском і так залишили! Нормальній здоровій людині пройти у дворі вздовж дому, добратися до входу у будинок проблематично, не кажучи вже про людей похилого віку, вагітних жінок та матусь з дитячими візками. Невже не можна за день або тиждень покласти нове асфальтове покритя у тому маленькому ”хрущевському” дворику?
Враховуючи вищевикладене, прошу терміново вжити заходи:
1) щодо негайного відновлення гарячого водопостачання у будинку по вул. О.Теліги, 31/1 та здійснити контроль за належним оформленням комісією звіту із результатами обстеження про відсутність гарячого водопостачання у будинку по вул. Теліги, 31/1;
2) щодо повного відновлення асфальтового (дорожного, тротуарного) покритя на прибудинковій території будинку по вул. О.Теліги, 31/1.
Про результати розгляду даної заяви прошу повідомити мене телефоном та письмово, шляхом відправлення відповіді цінним листом із відміткою про вручення листа.

Дарія