Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23350 (4918223)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Прогонюк С.Т.]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

За адресою м.Київ, вул. Жмаченка, 8 є дитячий майданчик, який знаходиться в аварійному стані.
Конструкції цього майданчика зламані та можуть нанести шкоду дітям, які граються на ньому.
За вищевказаною адресою більш нема жодного дитячого майданчика, проте дітей мешкає дуже багато.
Діти вимушені грати на аварійно-небезпечному майданчику.
Існує необхідність встановлення нового сучасного дитячого майданчика.
Або капітальний ремонт існуючого майданчика з :
- повною заміною всіх дерев”яних частин,
- чисткою, шліфуванням та фарбуванням металевих частин,
- встановленням пісочниці,
- заміною гойдалки,
- встановленням огорожі,
- ремонтом лавок
- досипкою свіжого піску