Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23358 (4918292)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Пропозиції та зауваження щодо налагодження роботи ЖКГ
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:27 Квітня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Каміння, бита плитка, щебінь в грунті зеленої зони прибудинкової території. Прошу надати пояснення для чого в грунті зеленої зони прибудинкової території, та дитячого майданчика щебінь, каміння ,бита плитка, фрагменти тротуарних плит, для яких цілей та з чийого дозволу знищується зелена зона.Шановна Керуюча компанія, ЖЄД-210, ви як балансоутримувач повинні це знати, для чого і хто засипав та розкидав даний непотріб та для чого ви на тилу будинку розгорнули будівельне сміття Як мені відомо на камінні дуже погано росте трава та дерева В звязку з тупим цинічним ігноруванням звернення К-17019 К-17878 К-19159 К-18213 К-21705 прошу повторно розглянути та вирішити питання згідно статті 8 Закону України «Про звернення громадян» і не морозитись про не розгляд