Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8151 (4918330)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Деснянське РУГУ МВС України в м. Києві [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На перехресті навпроти ТЦ “Район» на вул. О. Бальзака (МАФ) алколавка “ПИВ МАГ” продає пиво, вино, горілку та інші алкогольні напої без видачі фіскального чека, (видає чек але не з РРО) чим порушую законодавство України з продажу підакцизних товарів. А саме 5% с кожної пляшки.

Прошу перевірити даний заклад Державною фіскальною службою України та змусити платити ці податки. Маю цю інформацію бо на даний час працюю тут. Середня каса в день складає від 10 до 55 тисяч гривень що складає чималеньку суму з якої 80% це підакцизні товари. Така сама ситуація по всім магазинам нашої мережі, а це більш 13 точок продажу, що помножити на денну касу складе міліони гривень недоотримані бюджетом.

Витяг з закону: У зв’язку з внесеними змінами до ПКУ Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VIII, до платників акцизного податку з нового року віднесено осіб - суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів.

Акцизний податок за ставкою 5 відсотків сплачується починаючи з 1 січня 2015 року незалежно від наявності прийнятих місцевими радами рішень, оскільки Податковим кодексом передбачено єдину ставку – 5 відсотків.

Податок сплачується за місцем здійснення реалізації таких товарів. Отже, сплата податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.