Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10467 (4918707)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Луканова Н.Т.
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Відсутнє освітлення бокової частини будинку, я не експерт, але гадаю, що через розбитий ліхтар. А здається, що то є порушення певних норм та правил!!! Згідно яких воно повинно бути завжди справне. Помилився???
Якщо так то так і скажіть ;)