Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-11494 (4918792)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Демонтаж окремо розташованих пунктів прийому вторинної сировини
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрий день. Впритул до дитячого садочку #7, який розташований на пр. Петра Григоренка, 21а розташований та функціонує Пункт прийому вторсировини (пляшки, картон, тощо). Функціонування данного закладу спричиняє ряд незручностей, а саме: антисанітарія, скупчення бомжів та алкоголіків біля дитячого садочку та прилеглого будинку, розкиданий бруд, тощо. Прошу роз’яснити відповідність функціонування данного пункту прийому вторсировини діючому Законодавству та санітарний нормам та вжити відповідних заходів щодо його ліквідації. Дякую.