Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-7141 (4918796)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 107 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Київській міській державній адміністрації
громадянки Лісової Юлії Олександрівни
проживаючій за адресою м.Київ, вул.М.Максимовича, 7, кв.26


Заява

Дитячий майданчик розташований за адресою м.Київ, вул. М.Максимовича, 9Б знаходиться у аварійному стані. Надалі наводжу опис: Деревина з якої виготовлено майданчик трухлява; турніки розшатані та один з трьох відсутній; гойдалка-балансир трухлява, відсутня ручка, немає амортизації знизу; гірка іржава, захисні бортики поламані, що небезпечно для маленьких дітей, адже гірка висока; пісочниця поламана, немає кришки, щоб убезпечити від дворових тварин; гойдалка скрипить та поламана криша. Фото майданчика буде додано до заяви.
На масиві (Максимовича 7-9) здано ще три будинки окрім існуючих восьми. Відповідно дітей стає більше, але аварійний стан цього майданчика не дозволяє його використання.
Прошу провести заміну дитячого майданчику у самі стислі строки, бажано до кінця травня 2018 року.


17.04.2018