Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-23427 (4918797)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Влаштування дитини в дошкільні навчальні заклади
Відповідальний:Управління освіти [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня! Вже раніше я, Камінська Дарина, повідомляла про страшний випадок з моєю дитиною (втеча з садочка №450 12.04.18р.) через безвідповідальність і не уважність вихователя Тамари Петрівни і відсутність заходів безпеки на самій території. Завідуюча (Інна Володимирівна) почала активно виправляти помилки у безпеці самого садка. Та вчора (16.04) відбулись батьківські збори,для обговорення і вирішення питання по цьому випадку. Та під час зборів стався ще один ЖАХЛИВИЙ, НЕ ПЕДАГОГІЧНИЙ ВЧИНОК З БОКУ ІНШОГО ВИХОВАТЕЛЯ (Світлана Володимирівна), вона під час зборів наглядала за дітками, чиї батьки були на зборах. Коли я категорично поставила питання про звільнення нашої виховательки (Тамари Петрівни, це подружка Світлани Володимирівни) до актової зали увірвалась з криками і обвинуваченнями Світлана Володимирівна! В руках в неї був наш син (4р. 10 міс), він істерично плакав, навіть кричав. Ця не адекватна ”вихователь”, я б навіть сказала ”психічно хвора людина” зашвирнула дитину у зал де були всі батьки і завідуюча, як грязну ганчірку!!! Це не передати словами! Якщо вона дозволила собі таке поводження з дитиною на очах у батьків, то що там відбувається у групі без нас, страшно навіть і подумати!!!! Вона (СВ) кричала на нас (батьків Назара) і звинувачувала,що дитина ”вкрала” і з’їла чужу шоколадку, що ми погано виховуємо дитину, що син наш поводить себе погано завжди. На очах у двох десятків батьків!
Сьогодні мені довелось сина брати на роботу (я вчитель у школі), бо він вже зранку прокинувся з істерикою і благаннями не йти у садок.
Хочу наголосити, що всі присутні батьки бачили цей вчинок, і вже сьогодні в групі дітей дуже мало. батьки перелякані психологічним станом вихователів у садку №450
Вимагаю прийняти міри до цих вихователів! (Тамара Петрівна і Світлана Володимирівна), Такі люди не можуть працювати з дітьми, взагалі! Я вимагаю суворого покарання людям, які несуть відповідальність за життя дитини, і самі стають для нього загрозою! Батьки готові на колективну скаргу!
Мій син боїться побачити цих людей! Я змушена вести дитину до психолога і можливо навіть лікувати!
Сподіваюсь на найшвидшу реакцію і заслужене покарання!