Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-4807 (4918855)
Зареєстровано:17 Квітня 2018
Тема звернення:Пропозиції та зауваження щодо налагодження роботи ЖКГ
Відповідальний:ЖЕД - 4 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:2 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скаржусь на санітарний стан будинку по проспекту Леся Курбаса 12-а та двору в зв/язку з тим,що знову замічені щурі і коло мусорних баків і коло нашого підїзду №3. Сходинка зруйнована і вони бігають від мусору в баках до підїзду. Роблю висновок,що мусор вивозиться рідко. і вони плодяться. Вимагаю потравити щурів санітарною службою і почистити від них підвал та шахту ліфту. Двірник в цьому питанні не професійний. Доручіть це професіоналам.