Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-6040 (4918904)
Зареєстровано:18 Квітня 2018
Тема звернення:Аварійний, травмонебезпечний стан утримання об’єктів благоустрою
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:3 Травня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на моє звернення т-4005 від 13.03.2018 про необхідність прибрати фундаменті блоки на дорозі біля будинків Княжий Затон 14 та 16, забудовником не було вчинено жодних дій. дорога між домами, після будівництва знаходиться в жахливому стані. прошу провести ремонт дороги та прибрати блоки з дороги.