Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10480 (4918920)
Зареєстровано:18 Квітня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:4 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За відсутності Дарницького шосе у переліку вулиць м Києва не можу зазначити місце територіальної прив’язки. Дарницьке шосе з осені минулого року жодного разу не прибиралося і на сьогоднішній день вкрито товстим шаром пилу, піску, сміття. Це становище додатково погіршується внаслідок не проведення робіт з благоустрою вздовж меліоративного каналу після земляних робіт на замовлення КП ”Плесо”. Враховуючи, небезпечний склад бруду для здоров’я громадян України прошу організувати прибирання Дарницького шосе та повідомити мені як часто це прибирання повинно проводитись і хто конкретно у КМДА контролює його проведення.