Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-11734 (4918921)
Зареєстровано:18 Квітня 2018
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відомчі організації, ОСББ, ЖБК, тощо [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:3 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Додаю фото смітників по вул. Богатирській 6а. Таке становище у нас дуже часто. Вважаю роботу ЖЕКу не задовільною! Прошу розібратися ззовні роботою нашого ЖЕКу