Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-14182 (4918932)
Зареєстровано:18 Квітня 2018
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:3 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

16.04.2018 року частина огорожі довкола майданчику незавершеного будівництва (що розташований на розі вулиць Мельникова та Дорогожицька) впала на тротуар.
Дана огорожа заважає руху пішоходів оскільки перекриває більшу частину тротуару. Окрім того огорожа має травмонебезпечні елементи у вигляді цвяхів, які можуть становити загрозу для здоров’я пішоходів особливо в темну пору доби.
Прошу в найкоротший термін усунути з пішохідної зони елемент огорожі (паркан).