Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-7146 (4918935)
Зареєстровано:18 Квітня 2018
Тема звернення:Проведення капітального ремонту у будинку (реконструкція)
Відповідальний:ВОП ”Золотоустівська” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:3 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Наш будинок за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська 19 є пам’яткою архітектури місцевого значення (рішення виконавчого комітету Київскької міськради народних депутатів від 18.11.1986 № 1107, охоронний № 211). За свій власний кошт ми з сусiдами займаємось його впорядкуванням, а саме: зробили косметичний ремон у під’їзді, замінили вікна на сходових клітинах, полагодили водостік, провели протиаварійні роботи на зенітному ліхтарі тощо.
Разом з тим, дах нашого будинку перебуває в аварійному стані та потребує термiнового капiтального ремонту (взимку на горищi снiг та калюжi, див. фото), який ми не в змозі фінансувати за власний рахунок, це потребує допомоги керуючої компанiї та мiста.
Просимо Вас включити наш будинок (м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська 19) у поточний план капітальних робіт житлових будівель м. Києва у першочерговому порядку, беручи до уваги значення будинку для м. Києва (див. Додаток).

Звернення до ЖЕКу (керуючий компанiї Шевченкiвського району, мкр. Златоустiвська Горовому В.М.) нi до чого не призвели, останне: Л-79, 23/03/2018

З повагою,
Левак Олександр Володимирович, вул. Бульварно-Кудрявська 19, кв. 3