Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-4125 (4918937)
Зареєстровано:18 Квітня 2018
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:Розрахунки ПАТ ”Київенерго” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:3 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
13 березня 2018 року мною було надіслано звернення з приводу нарахування оплати за центрлізоване опалення якому призначили № З-2812.
По даному зверненню призначили відповідального: Фоменко Олександр Валерійович (розрахунки ПАТ ”Київенерго”) та встановили дату контролю 28 березня 2018 р.
Але відповіді на свое звернення я так і не отримала.

29 березня 2018 року мною було надіслано повторне звернення № З-3420 з приводу не надання відповіді на попереднє звернення.
Відповідальним знову призначили Фоменко Олександра Валерійовича (розрахунки ПАТ ”Київенерго”) та встановили дату контролю 13 квітня 2018 р.
Відповіді на це звернення я також не отримала.

Тим часом надійшла квитанція за централізоване опалення у березні 2018 р. В цій квітанції сумма до сплати також розрахованою згідно до опалювальної площі квартири та діючого тарифу, так наче теплолічильника у нас немає. Хоча лічильник у будинку встановлено.
До ПАТ Київенерго додзвонитися, щоб вирішити данне питання, все ще неможливо. При з’єднанні з оператором 40хвилин грає музика, а потім дзвінок без будь яких пояснень просто відключається.

Будьласка, допоможіть отримати відповідь на мої звернення та розібратися, на якій підставі суми до сплати у квитанціях нараховуваються так наче в нашому будинку немає теплолічильника. І як отримати квитанції у яких буде правильно розрахована сума до сплати (тобто по показниках теплолічильника).Дякую.