Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29635 (4961637)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ЖЕД - 8 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Повторюся - НІЯКИХ РОБІТ ПО УСУНЕННЮ НЕДОЛІКІВ НЕ БУЛО ВИКОНАНО ЖЕК8, ХОЧА ГАРАНТІЯ НА ПОКРІВЛЮ, ЩО БУЛА ЗРОБЛЕНА З ПОРУШЕННЯМИ І НЕДОЛІКАМИ ДІЙСНА РІК! пРОСИМО НЕГАЙНО СФОРМУВАТИ КОМІСІЮ З сВЯТОШИНСЬКОЇ РДА І ПЕРЕВІРИТИ ВИКОНАНІ РОБОТИ ПО КАПІТАЛЬНОМУ РЕМОНТУ ПОКРІВЛІ І ПОКРИТТІ, БО ЖЕД8 - НАВМИСНО НЕ РЕАГУЄ НА ЗАУВАЖЕННЯ МЕШКАНЦІВ.
В нашому будинку по вул. Івана Крамського, 4 в грудні місяці завершили капітальний ремонт покрівлі зроблений за кошти району, бо були постійні звернення мене і мешкінців з цього приводу до КП і ЖЕД-8.
Я, як представник будинку (офіційний) неоднаразово перевіряючи покрівлю вказувала на недоліки і недоопрацювання виконавцем своєї роботи, а саме: був знятий старий паропет (демонтований під час робіт) і не встановлений назад, пів будівлі просто без перил на даху, були повністю закриті шифером бокові вікна на криші, які по плану будинку повинні бути. Стики шиферу мають дуже великі тріщини (що призводить до постійного затоплення квартир та перепокриття під дахом). Покриття під дахом зовсім не було замінено, навіть не полагоджено, що теж при дощовій погоді та сніжній не утримує протікання над квартирами на 4-му поверсі.
На постійні зауваження мешканців і мене КП ”Святошинського р-ну” та ЖЕД-8, щоб усунути недоліки та не приймати акти виконаних робіт без згоди мешканців будинку, ЖЕД-8 та КП без згоди мешканців прицняли акти прийому-передачі капітального ремонту покрівлі без усунення недоліків. На звернення до керуючого ЖЕД-8 та інженера Юлії Миколаївни ЖЕД-8 всі звернення були проігноровані та поводження інженера та покрівельника були ХАМСЬКО НЕЕТИЧНИМИ.
Ця читуація призвела до того, що були порушені права мешканців будинку в тому, що вони не були допущені до процесу передання зробленої роботи (капітального ремонту покрівлі) і під час снегопаду 1-3 березня квартири будинку 13, 14, 16 були затоплені, також стеля четвертого поверху в спільному коридорі також затоплена, що призведе до постійної вологи і появи плісняви в будинку, а також постійного затоплення стелі. Приходив покрівельник, подивився, виялився на мешканку 13 квартири і просто нічого не зробивши пішов.
Ми просимо назначити комісію (з району чи міста) з перевіркою цільового використання віділених коштів з бюджету фактично та документально (виконавці я замовника робіт для будинку) і представити нам ці всі документи і акти, виправити недоліки робіт, усунути затоплення квартир на покрівлі і також перевірити діяльність і відповідність кваліфікації покрівельника ЖЕД-8 та інж