Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-3226 (4961645)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:ВОП ”Татарка” [Гаряга Олег Олександрович] виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаємося із проханням посприяти у вирішенні питання одноосібного привласнення підвального приміщення у будинку по вул. Платона Майбороди буд. 23. Суть питання та наші звернення до державних інстанцій, отримані нами відповіді викладені нижче.
Мешканець квартири №11 по вул. Платона Майбороди, 23 Єрмоленко Віталій одноосібно зайняв підвальне приміщення у зазначеному будинку, встановив замки на двері і не надає доступу до підвалу іншим мешканцям будинку.
Згідно зі ст. 382 ГК України всі власники квартир і нежилих приміщень в багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Право спільної сумісної власності передбачає розпорядження спільним майном за згодою всіх співвласників.
Зважаючи на вищесказане, ми звернулись до народного депутата Левченка Ю.В. з проханням допомогти урегулювати це питання. На його депутатське звернення від 16.03.2018 року №К-2310/2314 Шевченківська районна державна адміністрація дала відповідь (Додаток 1).
Оскільки відповідь Райдержадміністрації не відповідала дійсності і доступу до підвалу так і не було надано, а Єрмоленко В. продовжив користуватись приміщенням у власних цілях, ми звернулись на гарячу лінію Київської міської державної адміністрації 1551 (номер звернення Я-2311 від 04.04.18 та Я-7414 від 23.04.18). На звернення отримали відповідь (див. Додаток 2), що приміщення очищене від сміття, зачинено на замок інспектором обслуговуючої організації ВОП «Татарка» і що ніхто не має доступу до підвалу без представника обслуговуючої організації, а ключі знаходяться за адресою вул. Лук’янівська, 5. Однак і ця відповідь не відповідає дійсності, оскільки мешканець кв.11 Єрмоленко В. і надалі одноосібно користується приміщенням, заходить туди без присутності представника обслуговуючої організації, а на зборах мешканців будинку 11.05.2018 року заявив, що він є господарем цього приміщення.
Просимо допомогти встановити справедливість у цьому питанні. Оскільки на даний момент отримані відповіді є лише «відписками», а представники обслуговуючої організації «покривають» незаконні дії Єрмоленка В.
До звернення додаємо фото цієї ж заяви із підписами мешканців будинку 23 по вул. Платона Майбороди (див. Додаток 3).